Giełda pracy » Oferty pracy » Technolog (Dział Rozwoju Produktu)

Technolog (Dział Rozwoju Produktu)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9880

Opis stanowiska
- prowadzenie prac badawczych związanych z opracowywaniem nowych i doskonaleniem istniejących wyrobów
- wdrażanie rozwiązań mających na celu podnoszenie bezpieczeństwa oraz optymalizacji kosztów produkcji
- współpracę z wszystkimi komórkami przedsiębiorstwa oraz instytucjami zewnętrznymi
- ustalenie specyfikacji fizyko-chemicznej dla nowego produktu
- industrializację receptury laboratoryjnej na produkcji
- dokumentowanie prowadzonych prac oraz otrzymanych wyników
- sporządzanie sprawozdań z otrzymanych wyników w postaci raportów oraz prezentacji
- wdrażanie nowych metod analitycznych dla potrzeb zakładu
Wymagania
- wykształcenia wyższego chemicznego, technicznego (inżynieria materiałowa, chemia polimerów, inżynieria chemiczna i procesowa itp.)
- minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość technologii farb utwardzanych UV, dyspersji pigmentowych, farb i lakierów rozpuszczalnikowych i wodnych
- praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
Oferujemy
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
- podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia merytoryczne krajowe i zagranicznych
- pracę w międzynarodowym środowisku
- rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń oraz współpracę z ekspertami w branży
- pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji
- konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- bardzo dobre warunki pracy w młodym rozwijającym się zespole
Najpopularniejsze tagi:
pneumat system
szlifierki przemysłowe
wiertarki
Pompa PNS PNZ2
Hydroakumulator ORSTA
pneumatyka przemysłowa
cnc
Silniki DANFOSS
tokarki
Sprzęgło VBA10 VBA20
Knuth
Pompy VICKERS REXROTH
pneumatyka
obrabiarki Knuth
armatura