Giełda pracy » Oferty pracy » Starszy Specjalista Inżynieryjno-Techniczny

Starszy Specjalista Inżynieryjno-Techniczny

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10529

Opis stanowiska
- udzielanie informacji i wyjaśnień dotyczących postępowania związanego z wydawaniem krajowych lub europejskich ocen technicznych (KOT, EOT),
- prowadzenie procesów udzielania EOT lub KOT wyrobów z zakresu stałych urządzeń gaśniczych i ich podzespołów,
- kontakt z klientami Instytutu.
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne związane z budownictwem, materiałoznawstwem, instalacjami budowlanymi lub inżynierią bezpieczeństwa pożarowego,
- 3 lata doświadczenia zawodowego,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
- konsekwencja w osiąganiu celów.

Mile widziana znajomość:

- zagadnień dotyczących systemów zarządzania jakością,
- przepisów prawnych dotyczących wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych.
Oferujemy
- pracę w znaczącej jednostce naukowo-badawczej przy zróżnicowanych i ambitnych zadaniach,
- miejsce w zespole, w którym Twoja opinia się liczy,
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
- rozwój zawodowy poprzez wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia,
- prywatną opiekę medyczną,
- kartę sportową.