Giełda pracy » Oferty pracy » Przedstawiciel Handlowy (maszyny dla branży farmaceutycznej)

Przedstawiciel Handlowy (maszyny dla branży farmaceutycznej)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10273

Opis stanowiska
- reprezentowanie firmy na obszarze całej Polski
- doradztwo i sprzedaż maszyn dla branży farmaceutycznej
- odpowiedzialność za stworzenie nowych kanałów sprzedaży
- aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
- udział w targach, prowadzenie prezentacji
- bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielność
Wymagania
- wykształcenie wyższe (chemia, farmacja, budowa maszyn itp.)
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn w branży farmaceutycznej
- umiejętność doboru urządzeń i technologii do wymagań klientów
- komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem
- dobra znajomość języka angielskiego
- czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- specjalistyczne, zagraniczne szkolenia techniczne i handlowe u producentów maszyn
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon itp.)
- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę