Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Projektant - Konstruktor

Projektant - Konstruktor

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10214

Opis stanowiska
- projektowanie opraw i elementów oświetlenia w celu ciągłego doskonalenia i tworzenia produktów Firmy Kluś
- projektowanie ukierunkowane na poszukiwanie nowych rozwiązań
- ścisła współpraca z Projektantem Wzornictwa, a także dostawcami lokalnymi i zagranicznymi
- przygotowanie dokumentacji technicznej projektowanych rozwiązań w programie Solid Works (2D, 3D)
- uczestnictwo we wdrażaniu projektów od fazy koncepcyjnej do seryjnej produkcji
Wymagania
Od kandydatów oczekujemy:
- minimum pięcioletniego doświadczenie w projektowaniu (doświadczenie niekoniecznie w branży oświetleniowej)
- wykształcenia inżynierskiego ze zdolnością do twórczego projektowania, nieopierającego się na istniejących schematach
- dużego wyczucia wpływu konstrukcji, materiału i technologii na formę przedmiotu
- znajomość jednego z programów CAD do modelowania przestrzennego
- poczucia estetyki
- chęci poszerzania swojej wiedzy oraz dzielenia się nią w zespole
- zaangażowania w realizację wyznaczonych celów
- dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (ew. niemiecki lub rosyjski mile widziany)
- realizacji projektów zarówno w zespołach jak i samodzielnie
- bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności
- prawa jazdy kat. B
Oferujemy
- interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
- możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i realizowania własnych pomysłów
- wymianę doświadczeń z międzynarodowymi kontrahentami
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie
- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz opieki medycznej
- pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze
Knuth
Sprzęgło VBA10 VBA20
armatura
frezarki
pneumatyka przemysłowa
wycinarki
Pompa PNS PNZ2
Hydroakumulator ORSTA
hydro jet
Pompy VICKERS REXROTH
obrabiarki do metalu
Silniki DANFOSS
pneumatyka
pneumat system
szlifierki przemysłowe