Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Project Manager

Project Manager

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9979

Opis stanowiska
- udział w pracach koncepcyjnych dotyczących nowych projektów
- uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń na realizację inwestycji
- odpowiedzialność za przygotowanie i realizacje budżetu i harmonogramu inwestycji
- rozliczenia finansowe z podwykonawcami
- współpraca z architektami, nadzór nad procesem projektowym
- wybór wykonawców i dostawców, utrzymywanie bieżących kontaktów i współpraca, w tym kontrola rozliczeń finansowych
- negocjacje z wykonawcami i dostawcami oraz zawieranie umów
- nadzór nad realizacją prac, rozliczanie wykonawców z zawartych umów, odbiory, zapewnienie odpowiedniej jakości prac
- koordynacja spraw administracyjnych dotyczących realizowanych projektów
- odpowiedzialność za terminowe wykonanie prac w ramach budżetu
- końcowy odbiór i przekazanie projektu do użytkowania
- końcowe finansowe rozliczenie projektu
Wymagania
- wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane, architektoniczne lub sanitarne) - warunek konieczny
- wykształcenie z zakresu zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem
- umiejętność samodzielnego zarządzania projektami
- uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie będą dodatkowym atutem
- minimum 5 lat praktyki w budownictwie i przy koordynacji projektów
- znajomość polskiego prawa budowlanego
- dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodą komunikację
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
- pakiet medyczny po okresie próbnym
gietarki do rur
Sprzęgło VBA10 VBA20
cnc
Silniki DANFOSS
tokarki cnc
armatura
Pompy VICKERS REXROTH
wycinarki
pneumatyka przemysłowa
pneumat system
Hydroakumulator ORSTA
maszyny cnc
szlifierki przemysłowe
lasery
pneumatyka
Pompa PNS PNZ2