Giełda pracy » Oferty pracy » Programista IT / Konsultant systemu Gardens

Programista IT / Konsultant systemu Gardens

Miejsce pracy: wielkopolskie /
Nr ref.: 10388

Opis stanowiska
- Rozwój systemu ERP Gardens i wsparcie użytkowników systemu,
- Tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań IT zgodnie z wymogami biznesu,
- Przeprowadzanie testów i tworzenie dokumentacji z prowadzonych prac,
- Pomoc techniczna oraz nadzór techniczny dla użytkowników,
- Przeprowadzanie szkoleń w ww. zakresie,
- Wsparcie działu IT.
Wymagania
- Wyższe wykształcenie informatyczne,
- Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie programowania w ERP Gardens - WARUNEK KONIECZNY,
- Znajomość języka programowania SQL (MSSQL),
- Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej,
- Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, dokładność,
- Zdolność szybkiego uczenia się i chęci poznawania nowych technologii IT.
Oferujemy
- możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia poprzez udział w strategicznym projekcie
- elastyczny czas pracy/ możliwość pracy zdalnej
- miłą atmosferę pracy
- pakiet benefitów