Giełda pracy » Oferty pracy » Koordynator Robót Wykończeniowych (fit-out)

Koordynator Robót Wykończeniowych (fit-out)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10392

Opis stanowiska
Podejmując zatrudnienie na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za kompleksowe zarządzanie procesem wykończeń i wyposażenia budynków oraz zagospodarowania terenu: od fazy projektowania do fazy wprowadzenia do użytkowania.

Szczegółowo do twoich zadań będzie należało:

- Koordynacja projektu pomiędzy architektem wnętrz a architektem prowadzącym
- Bieżąca współpraca z architektem prowadzącym, generalnym wykonawcą, architektem wnętrz, kierownikiem projektu
- Wykonywanie szczegółowych kosztorysów wykończeń wyposażenia oraz zieleni
- Realizacja budżetu: rekomendowanie optymalizacji kosztowych oraz rozwiązań technicznych, przedstawianie do akceptacji Zarządu budżetów dla swoich zakresów
- Odpowiedzialność za proces zakupowy oraz negocjacje
- Prowadzenie obsługi z tytułu rękojmi
Wymagania
- Wykształcenie wyższe preferowane architekt / architekt wnętrz / inżynier
- Bardzo dobra znajomość branży wykończeń i wyposażenia obiektów mieszkalnych i hotelowych
- Umiejętność kosztorysowania robót wykończeniowych, wyposażenia ruchomego i stałego
- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
- Wysokie umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w zespole i budowania relacji, zdolności negocjacyjne
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- Prawo jazdy kategorii B
- Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (wyjazdy na budowy)

Szukamy osoby, która posiada zmysł estetyczny, zdolności analityczne, dobrą organizację pracy i lubi się uczyć.
Oferujemy
- Możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i doświadczenia poprzez udział w realizacji znaczących inwestycji
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Współpracę z doświadczonymi ekspertami branżowym
- Pakiet benefitów