Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Konstruktor

Konstruktor

Miejsce pracy: wielkopolskie /
Nr ref.: 9878

Opis stanowiska
- projektowanie produktów w środowisku Autodesk Inventor i AutoCad
- tworzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
- praca projektowa związana z wyposażaniem w wyroby szpitali oraz kliniki w kraju i zagranicą
- projektowanie wyrobów medycznych
- nadzór nad realizacją projektów
- nadzór nad tworzoną dokumentacją projektową i produkcyjną
- bieżąca współpraca z działem produkcyjnym i handlowym
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub podobne)
- doświadczenie na stanowisku konstruktor lub podobnym co najmniej 2 lata
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- bardzo dobra znajomość i obsługa środowiska Inventor oraz AutoCad
- znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
- mile widziana znajomość dodatkowego języka (niemiecki, hiszpański, arabski)
- mile widziana znajomość produktów medycznych i zasad funkcjonowania nowoczesnego bloku operacyjnego
Oferujemy
- pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- ciekawą pracę w wieloosobowym zespole konstruktorów
- inspirujące środowisko, metody pracy oparte na design thinking
- uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- umowę o pracę na cały etat
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- udział w projektowaniu urządzeń medycznych i czynny wpływ na poprawę warunków klinicznych
hydrojet
Sprzęgło VBA10 VBA20
Hydroakumulator ORSTA
pneumat system
tokarki
Silniki DANFOSS
drążarki
armatura
pneumatyka
piły
pneumatyka przemysłowa
Pompa PNS PNZ2
szlifierki przemysłowe
wycinarki
Pompy VICKERS REXROTH