Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Konstruktor Elektronik

Konstruktor Elektronik

Miejsce pracy: podlaskie /
Nr ref.: 9877

Opis stanowiska
- wypracowywanie koncepcji
- planowanie projektu
- tworzenie firmware
- opracowywanie schematów ideowych
- opracowywanie dokumentacji techniczno - projektowej
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- kierowanie rozwojem urządzenia elektronicznego
- współpraca z firmowymi jednostkami wsparcia technicznego
Wymagania
- bardzo dobra znajomość architektur mikrokontrolerów oraz umiejętność ich programowania z wykorzystaniem C/C++ (mile widziana znajomość asemblera)
- praktyczna znajomość zagadnień elektroniki analogowej i cyfrowej
- doświadczenie w projektowaniu urządzeń opartych o mikrokontrolery
- znajomość narzędzi EDA (Protel DXP)
- wykształcenie wyższe techniczne: elektronika, elektrotechnika, informatyka i pokrewne
- odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzane zadania
- zainteresowanie i otwartość na nowe dziedziny zastosowania elektroniki (znajomość zagadnień elektroniki pojazdów samochodowych w tym elektronicznych systemów zasilania silników spalinowych będzie istotnym atutem)
Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- dofinansowanie do karty sportowej
- prywatna opieka medyczna
- bony świąteczne
- dofinansowanie do wczasów szkolenia
- imprezy firmowe
- możliwość wdrażania własnych projektów
hydrojet
Sprzęgło VBA10 VBA20
Hydroakumulator ORSTA
pneumat system
tokarki
Silniki DANFOSS
drążarki
armatura
pneumatyka
piły
pneumatyka przemysłowa
Pompa PNS PNZ2
szlifierki przemysłowe
wycinarki
Pompy VICKERS REXROTH