Giełda pracy » Oferty pracy » Kierownik Produkcji / Production Manager

Kierownik Produkcji / Production Manager

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie /
Nr ref.: 9871

Opis stanowiska
- kierowanie produkcją zakładu
- dbałość o stan techniczny oraz sprawność maszyn i urządzeń
- kierowanie podległymi pracownikami, organizowanie i nadzór pracy ok. 100-osobowego zespołu
- samodzielna organizacja procesów produkcji, przygotowywanie planów produkcji krótko i długo-terminowych, rozliczanie produkcji
- produkowanie zgodnie z istniejącym w firmie systemem jakości HACCP i BRC
Wymagania
- doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży spożywczej
- wykształcenie wyższe o profilu technicznym
- czynne prawo jazdy kat. B
- zdolności interpersonalne i komunikacyjne
- komunikatywna w mowie i piśmie znajomość jęz. angielskiego - komunikacja na co dzień w języku angielskim
- bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
Oferujemy
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę
- pracę w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
- możliwość wdrażania własnych pomysłów, rozwoju zawodowego i awansu
- system premiowy, uzależniony od wyników pracy
- dla pracowników spoza regionu zapewniamy zakwaterowanie
hydrojet
Sprzęgło VBA10 VBA20
Hydroakumulator ORSTA
pneumat system
tokarki
Silniki DANFOSS
drążarki
armatura
pneumatyka
piły
pneumatyka przemysłowa
Pompa PNS PNZ2
szlifierki przemysłowe
wycinarki
Pompy VICKERS REXROTH