Giełda pracy » Oferty pracy » Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych

Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych

Miejsce pracy: pomorskie /
Nr ref.: 10528

Opis stanowiska
- prowadzenie procesów administracyjno-technicznych związanych z projektami, przygotowywanie wymaganej dokumentacji do uzyskania niezbędnych decyzji administracyjnych i pozwoleń,
- przygotowywanie lub współudział w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji dla postępowań na wybór wykonawcy planowanych prac remontowych/budowlanych (opis przedmiotu zamówienia, zakres przedmiotu zamówienia, warunki realizacji itd.),
- nadzór inwestorski nad zleconymi robotami budowlanymi w zakresie kontroli jakości robót, zgodności realizacji z projektem, umową i obowiązującymi przepisami,
- opracowanie harmonogramów, kontrola jakości prac oraz dokumentacji technicznej,
- raportowanie z postępu prac,
- uczestnictwo w odbiorach budowy.
Wymagania
- wykształcenie wyższe budowlane (budowlane, sanitarne, elektryczne),
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- umiejętność pracy w zespole i elastyczność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego.
Oferujemy
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku,
- możliwość zdobywania doświadczeń i szkoleń w firmie we Francji.