Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Sprzedaży Smart Home

Inżynier Sprzedaży Smart Home

Miejsce pracy: małopolskie /
Nr ref.: 10323

Opis stanowiska
- Budowanie i rozwijanie relacji B2B z siecią dystrybutorów i instalatorów Grenton na rynku polskim lub międzynarodowym,
- Doradztwo instalatorom dotyczące możliwości instalacyjnych systemu oraz portfolio produktów,
- Doradztwo potencjalnym klientom, poprzez analizę projektów elektrycznych oraz potrzeb i przygotowywanie ofert na ich podstawie,
- Przygotowywanie ofert sprzedażowych oraz umów handlowych ich koordynacja i realizacja,
- Budowanie świadomości marki na targach branżowych.
Wymagania
- Doświadczenie w sprzedaży, obsłudze, klienta lub w dziale technicznym,
- Świetnych umiejętności komunikacyjnych, orientacji na wynik i wysokiej kultury osobistej,
- Motywacji do prowadzenia sprzedaży i budowania relacji zdalnie z naszego biura w Krakowie,
- Dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego,
- Mile widziana znajomość systemów niskonapięciowych lub systemy HVAC dla budownictwa.
Oferujemy
- Pracę w firmie, która innowacyjność i otwarte myślenie przenosi również na sposób, w jaki jest zarządzana,
- Dużą samodzielność działania oraz współpracę opartą na zaufaniu, partnerstwie biznesowym i wysokiej kulturze przedsiębiorczości,
- Płaską strukturę organizacyjną, zwinność działania, skracając do minimum okres od podjęcia decyzji do ich wdrażania,
- Wspierający się, bardzo przyjazny zespół, doświadczonych ekspertów i prawdziwych pasjonatów naszej branży,
- Umowę o pracę oraz wynagrodzenie podstawowe i premię uzależnioną od wyników pracy,
- Bardzo przyjazne lokalizacyjnie biuro w Krakowie.