Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Produktu (aparatura medyczna)

Inżynier Produktu (aparatura medyczna)

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10340

Opis stanowiska
- wyszukiwanie informacji (naukowych, patentowych i innych) oraz ich synteza
- prowadzenie projektów od fazy koncepcji, projektowania, konstruowania do fazy wdrożenia, uruchomienia i walidacji
- prowadzenie badań celem weryfikacji konstrukcji projektowanych urządzeń
- raportowanie wyników badań
- tworzenie dokumentacji systemowej
- tworzenie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria biomedyczna, mechatronika lub kierunki pokrewne)
- znajomość zastosowań aparatury medycznej
- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie projektującej wyroby medyczne
- doświadczenie w prowadzeniu projektów od fazy zbierania wymagań do weryfikacji zgodności warunków założeniami i walidacji
- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu prac eksperymentalnych
- doświadczenie w integracji systemów mechatronicznych
- doświadczenie w pracy w zespole multidyscyplinarnym
- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
- umiejętność pracy w zespole objętym Systemem Zarządzania Jakością ISO 13485 lub ISO 9001
- min. dobra znajomość j. angielskiego
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy
- pracę w innowacyjnej firmie
- szkolenia specjalistyczne związane z pracą oraz zbieżne z polityką rozwoju firmy