Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier ds. Projektowania Systemów Analityki Chemicznej

Inżynier ds. Projektowania Systemów Analityki Chemicznej

Miejsce pracy: dolnośląskie /
Nr ref.: 10343

Opis stanowiska
- projektowanie toru pomiarowego dla pomiarów analitycznych od punktu poboru do analizatora
- projektowanie układów przygotowania próbki oraz układów wstępnego przygotowania próbki, dobór sondy pomiarowej
- nadzór nad doborem urządzeń pomocniczych dla układu
- współpraca z działem sprzedaży w zakresie wstępnego projektowania dużych pakietów analityki na potrzeby ofert
- nadzór nad podwykonawcami w zakresie montażu systemu
- współpraca z działem serwisu w trakcie uruchomień systemu
- uczestnictwo w spotkaniach z klientami jako wsparcie techniczne
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne (chemia, technologia chemiczna, inżynieria środowiska i kierunki pokrewne)
- znajomość zagadnień związanych z poborem próbki, układami przygotowania próbki oraz urządzeniami pomiarowymi (analizatory z modułami pomiarowymi paramagnetycznymi, płomieniowo-jonizacyjnymi, spektrometrami UV i IR, kalorymetrycznymi)
- umiejętność pracy w zespole
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD
Oferujemy
- interesującą pracę w firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
- zatrudnienie w stabilnej spółce z ugruntowana pozycją na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie zawodowe i umiejętności
- przyjazne środowisko pracy