Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Budowy - Instalacje HVAC

Inżynier Budowy - Instalacje HVAC

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie /
Nr ref.: 9885

Opis stanowiska
- stała współpraca z kierownikiem robót w sprawach realizacji zadań inwestycyjnych
- sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac
- rozliczanie postępu robót dla brygad montażowych oraz podwykonawców
- organizacja materiałów i transportu niezbędnego do prawidłowej realizacji inwestycji
Wymagania
- wykształcenie wyższe w specjalności Wentylacja, Klimatyzacja i Ogrzewnictwo lub pokrewnej
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- dobra organizacja pracy
- kreatywność, samodzielność
- zaangażowanie oraz chęć do pracy
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów
- możliwość zdobycia udokumentowanego doświadczenia na potrzebę uprawnień budowlanych
- pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
- doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika
drążarki
Pompa PNS PNZ2
tokarki cnc
Silniki DANFOSS
Knuth
szlifierki przemysłowe
obrabiarki do metalu
pneumat system
wycinarki
Hydroakumulator ORSTA
cnc
pneumatyka
maszyny cnc
Sprzęgło VBA10 VBA20
szlifierki
pneumatyka przemysłowa
armatura
Pompy VICKERS REXROTH