Giełda pracy » Oferty pracy » Inżynier Aplikacji/Projektant CAD

Inżynier Aplikacji/Projektant CAD

Miejsce pracy: opolskie /
Nr ref.: 9434-18

Opis stanowiska
- koordynacja wdrażania nowych produktów: od etapu doprecyzowania wymagań klienta, poprzez nadzór nad fazą projektowania, wykonanie i testowanie prototypów, aż do przekazania wyrobu do produkcji masowej
Wymagania
- min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku Konstruktora CAD/CAM lub Inżyniera Aplikacji
- komunikatywny angielski
- wykształcenie wyższe techniczne
- doświadczenie w kontakcie z klientem będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
- stabilne warunki zatrudnienia
- doskonałą atmosferę pracy
- atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (m.in. pakiet opieki zdrowotnej, kartę sportową, bony świąteczne)