Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Elektronik Programista

Elektronik Programista

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9470-18

Opis stanowiska
- udział w opracowaniu nowych konstrukcji
- rozwijanie konstrukcji istniejących
- opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
- opracowywanie dokumentacji badawczej i sprawozdawczej w zakresie wykonywanych prac
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne II stopnia, o specjalności elektronika
- doświadczenie w projektowaniu obwodów cyfrowych i analogowych
- umiejętności pracy z oprogramowaniem CAD (Altium, PADS itp.)
- umiejętności programowania mikrokontrolerów w języku C
- doświadczenie w programowaniu w C/C++, znajomość Microsoft Visual Studio
- doświadczenie w zakresie napędów elektrycznych
- mile widziana znajomość kontrolerów DSP Texas Instruments
- znajomości języka angielskiego
Oferujemy
- możliwości rozwoju zawodowego
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- przyjazną atmosferę pracy
- pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, kartę Benefit MultiSport)