Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Automatyk

Automatyk

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie /
Nr ref.: 10322

Opis stanowiska
- prace związane z automatyką wykonawczą na terenie Zakładu
- przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych oraz remontów
- wspieranie produkcji w zakresie obsługi, konfiguracji i uruchamiania parku maszynowego
- usprawnianie procesu produkcyjnego
- opieka nad parkiem maszynowym Działu Pakowania
Wymagania
- wykształcenie wyższe na kierunkach: automatyka, mechatronika, elektronika itp.
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
- znajomość obsługi i programowania przetwornic częstotliwości oraz serwonapędów
- znajomości języka angielskiego (w tym technicznego), minimum w stopniu podstawowym (warunek konieczny)
- gotowości do podjęcia pracy w ruchu ciągłym
- atutem będzie znajomość instalacji chłodniczych oraz sterowników PLC

Umiejętności:

- wiedza z zakresu automatyzacji i sterowań procesami technologicznymi
- umiejętności programistyczne - mile widziane
- biegła umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
- solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy powiększająca wynagrodzenie zasadnicze
- pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, program sportowy FitProfit, grupowe ubezpieczenie)
- spotkania integracyjne, organizujemy Pikniki Rodzinne
- szkolenia i rozwój
- wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
- wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
- ciekawą, pełną wyzwań pracę
- pomoc w zakwaterowaniu Kandydatom chętnym do relokacji