Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Automatyk

Automatyk

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 10200

Opis stanowiska
- prace związane z automatyką wykonawczą na terenie Zakładu
- przeprowadzanie czynności konserwacyjnych, modernizacyjnych oraz remontów
- wspieranie produkcji w zakresie obsługi, konfiguracji i uruchamiania parku maszynowego
- usprawnianie procesu produkcyjnego
- opieka nad parkiem maszynowym Działu Pakowani
Wymagania
- wykształcenie wyższe na kierunkach: automatyka, mechatronika, elektronika itp.
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
- znajomość obsługi i programowania przetwornic częstotliwości oraz serwonapędów
- znajomości języka angielskiego (w tym technicznego), minimum w stopniu podstawowym (warunek konieczny)
- gotowości do podjęcia pracy w ruchu ciągłym
- atutem będzie znajomość instalacji chłodniczych oraz sterowników PLC

Umiejętności:

- wiedza z zakresu automatyzacji i sterowań procesami technologicznymi,
- umiejętności programistyczne - mile widziane
- biegła umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- umiejętność analitycznego myślenia
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie
- solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy powiększająca wynagrodzenie zasadnicze
- pakiet socjalny (świadczenia świąteczne, program sportowy FitProfit, grupowe ubezpieczenie)
- spotkania integracyjne, Pikniki Rodzinne
- szkolenia i rozwój
- wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
- wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
- ciekawą, pełną wyzwań pracę

Dołącz do nas i przekonaj się, że współpraca z Wipasz oznacza stabilność i ciągły rozwój!
obrabiarki Knuth
armatura
hydrojet
Pompa PNS PNZ2
maszyny cnc
szlifierki przemysłowe
cnc
pneumatyka
Sprzęgło VBA10 VBA20
szlifierki
Silniki DANFOSS
pneumatyka przemysłowa
plazmy
Pompy VICKERS REXROTH
pneumat system
piły
Hydroakumulator ORSTA