Napisz do nas

Giełda pracy » Oferty pracy » Automatyk

Automatyk

Miejsce pracy: dolnośląskie /
Nr ref.: 9955

Opis stanowiska
- zapewnienie niezawodności funkcjonowania instalacji automatyki, elektroniki i elektryki na istniejących liniach produkcyjnych, maszynach i urządzeniach
- wykonywanie napraw, remontów i modernizacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
- przeprowadzanie napraw zlecanych przez Dział Produkcji w systemie zarządzania awariami
- analiza i usuwanie przyczyn i skutków powstałych problemów (elektryka, elektronika, automatyka, sterowanie, komunikacja)
- realizacja zleconych planów przeglądów i remontów
- wsparcie przy rozwiązywaniu trudnych i złożonych problemów automatyki, wykrytych w istniejących liniach produkcyjnych
Wymagania
- wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie automatyki lub elektroniki
- co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość programowania sterowników PLC
- znajomość środowiska pracy w SINUMERIC
- znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej.
- znajomość obsługi i programowania układów napędowych
- kurs STEP 7 min podstawowy; mile widziane zaawansowany STEP 7
- uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV z zakresu eksploatacji i pomiarów urządzeń elektrycznych
- mile widziana znajomość środowiska CitectSCADA
- znajomość programowania w języku Visual Basic
- znajomość sterowania robotów Fanuc ew ABB
- samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
- umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
Oferujemy
- bezpłatna prywatna opieka medyczna
- dofinansowanie do karty Multisport
- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
- bogaty pakiet socjalny
- trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym
- premie za obecność
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie
- możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych
- otwarte i przyjazne środowisko pracy
- dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW, 3 minuty drogi od Magnolia Park
- praca wykonywana na trzy zmiany w systemie trzybrygadowym / czterobrygadowym

      od 6:00 do 14:00;

      od 14:00 do 22:00;

      od 22:00 do 06:00 (DODATEK NOCNY)

tokarki cnc
pneumat system
obrabiarki do metalu
armatura
szlifierki przemysłowe
wycinarki wodne
Hydroakumulator ORSTA
drążarki
Sprzęgło VBA10 VBA20
plazmy
pneumatyka
Silniki DANFOSS
pneumatyka przemysłowa
piły
Pompy VICKERS REXROTH
wycinarki
Pompa PNS PNZ2