Giełda pracy » Oferty pracy » Auditor Zakładowej Kontroli Produkcji

Auditor Zakładowej Kontroli Produkcji

Miejsce pracy: mazowieckie /
Nr ref.: 9430-18

Opis stanowiska
- prowadzenie korespondencji z zakresu realizowanej działalności inspekcyjnej/oceniającej
- planowanie i uzgadnianie warunków realizacji inspekcji zakładowej kontroli produkcji wyrobów
- realizacja inspekcji zakładowej kontroli produkcji wyrobów w kraju i za granicą
- sporządzanie planów, raportów, sprawozdań z zakresu realizowanej aktywności
- śledzenie zmian w obszarze norm (polskich, europejskich) z zakresu ww. wyrobów
Wymagania
- wykształcenie wyższe techniczne
- znajomość zasad funkcjonowania systemów zarządzania jakością (np. ISO 9001)
- doświadczenie związane z auditowaniem systemów zarządzania jakością (np. ISO 9001) lub zakładową kontrolą produkcji wyrobów budowlanych
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- umiejętność analitycznego myślenia, współpracy z klientami i w zespole, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista
- znajomość obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:
- doświadczenie w obszarze funkcjonowania technicznych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych (w szczególności systemów sygnalizacji pożarowej (SSP) lub dźwiękowych systemów ostrzegawczych (DSO) lub sterowanie urządzeń wentylacji poż.,itp.) w obiektach budowlanych, w zakresie:
- projektowania, montażu, użytkowania, nadzorowania lub konserwacji ww. systemów
- produkcji/dystrybucji bądź sprzedaży elementów przedmiotowych urządzeń
Oferujemy
- ciekawą pracę
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet motywacyjny dla auditorów
- system profesjonalnych szkoleń
- wsparcie merytoryczne
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pakiet medyczny
- pakiet sportowo-rekreacyjny